Menu

Câștigătorii galei

14

Noi 15

Premiu Special pentru implicarea în activitatea de voluntariat

Premiu Special pentru implicarea în activitatea de voluntariat a domnului secretar de stat Cristian Cosmin...

Read More

14

Noi 15

Surpriza

Filmulet cu evenimentele anului din cadrul Capitalei Europene a Tineretului Cluj-Napoca 2015. Il gasiti cu totii aici! https://www.youtube.com/watch?v=LADeAgt9Xj8...

Read More

14

Noi 15

Premiu Special Federația SHARE Cluj-Napoca

Pentru implementarea programului Cluj-Napoca 2015 - Capitala Europeană a Tineretului, Federația Share Cluj Napoca primește premiu special al Galei Naționale...

Read More

14

Noi 15

Premiul Special MTS

Premiul special oferit de Ministerul Tineretului si Sportului pentru cel mai bun proiect finanțat de MTS în cadrul Cluj -...

Read More

14

Noi 15

Premiu special – Proiect de cercetare

Dispozitiv acustic de limitare a capturării accidentale a delfinilor în plasele pescărești - Branescu Bianca ...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cel mai bun proiect de mediu

pr-12 Nominalizarile la categoria Cel mai bun proiect de mediu sunt: Liceul Pedagogic Mircea...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cel mai bun proiect umanitar

pr-13 Nominalizarile la categoria Cel mai bun proiect umanitar sunt: George Mosoi Mareș Raluca Simon Robert Castigator...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cel mai bun voluntar

pr-06 Nominalizarile la categoria Cel mai bun voluntar sunt: Mihaila Madalina- Georgiana Mandache Paulina Diaconu Raluca...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cea mai buna inițiativă de încurajarea a voluntariatului

pr-06 Nominalizarile la categoria Cea mai buna initiativa de incurajarea a voluntariatului sunt: Sutea...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cea mai buna initiativa de incurajare a sportului de masă

pr-10 Nominalizarile la categoria Cea mai buna initiativa de incurajare a sportului sunt: Olimpiada...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cel mai bun sportiv paralimpic

pr-10 Nominalizarile la categoria Cel mai bun sportiv paralimpic sunt: Olah Attila Robert Tamarjan Ciprian Baraian...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cel mai bun sportiv

pr-10 Nominalizarile la categoria Cel mai bun sportiv sunt: Visanescu Daria-Ioana Staicu Cristian Iulian Paltinel George...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cel mai bun proiect de educație civică

pr-11 Nominalizarile la categoria Cel mai bun proiect de educatie civica sunt: Tanase sai...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cel mai bun proiect de educație

pr-11 Nominalizarile la categoria Cel mai bun proiect de educatie sunt: Cristina Cojocaru Maria Carbunaru...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cel mai bun profesor tânăr

pr-11 Nominalizarile la categoria Cel mai bun profesor tanar sunt: Suciu Andreea Daniela Eli Anamaria...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cel mai bun start-up

pr-17 Nominalizarile la categoria Cel mai bun start-up sunt: Rugina Roxana Proiect Paslariu Marius Bogdan Butmalai...

Read More

14

Noi 15

Cea mai bună inițiativă de încurajare a antreprenoriatului

pr-17 Nominalizarile la categoria Cea mai bună inițiativă de incurajare a antreprenoriatului sunt: Karacsony...

Read More

14

Noi 15

Câștigător Cea mai utila aplicatie IT

pr-14 Nominalizarile la categoria Cea mai utila aplicatie IT sunt: Balas Dan Lick It Pislariu...

Read More

14

Noi 15

Câștigători Cea mai bun proiect de inovație

pr-15 Nominalizarile la categoria Cel mai bun proiect de inovatie sunt: Rugina Roxana Neacsu Alin...

Read More

14

Noi 15

Câștigătorul categoriei Cel mai bun proiect artistic

pr-08 Nominalizarile la categoria Cea mai buna initiativa artistica sunt: Timis Catalin Kiss Zoltan Popescu Daniel Castigator...

Read More

14

Noi 15

Câștigătorul categoriei – Cel mai bun artist

pr-08 Nominalizarile la categoria Cel mai bun artist sunt: Nechifor Radu Kovacs Dalma Chis Ancuta-Lacramioara Castigator Nechifor Radu...

Read More